+48 518337507
Kancelaria adwokacka
Adwokat / Adwokat Kościelny
Adwokat kościelny Martyna Pereta

Adwokat i Adwokat kościelny Martyna Pereta

Adwokat i Adwokat kościelny Martyna Pereta jest założycielką Kancelarii Adwokackiej i Kancelarii Prawa Kanonicznego. Mecenas Martyna Pereta, jako jedna z nielicznych osób posiada dwa tytuły zawodowe tj.: adwokata i adwokata kościelnego. Dzięki zdobytym uprawnieniom może świadczyć kompleksową pomoc prawną na rzecz swoich Klientów przed sądami, instytucjami państwowymi oraz trybunałami kościelnymi. Kancelaria prowadzi sprawy o nieważność małżeństwa kościelnego.

Mecenas Martyna Pereta posiada zatwierdzenie do pełnienia funkcji adwokata kościelnego (stałego) przy:

Adwokat i Adwokat kościelny Martyna Pereta działa w porozumieniu Sądami kościelnymi i przestrzega wszystkich zainteresowanych przed szukaniem pomocy w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa u osób lub kancelarii ogłaszających się w prasie lub za pośrednictwem Internetu. Osoby te często nie mają uprawnień do występowania w procesach jako adwokaci. Zdarza się, że nie dysponują też one wystarczającą wiedzą z zakresu prawa kanonicznego.

 

KANCELARIA ADWOKACKA
KANCELARIA PRAWA KANONICZNEGO
MARTYNA PERETA

ul. Orla 3, 20-022 Lublin    
tel. +48 518337507   

[email protected]

 

Numer rachunku bankowego: 67 1240 5497 1111 0010 9254 0865        

 

Istnieje możliwość spotkania na terenie miasta Stalowa Wola (po uprzednim umówieniu terminu).

  • Prawo cywilne
  • Prawo medyczne
  • Prawo rodzinne i opiekuńcze
  • Prawo karne
  • Prawo gospodarcze (w tym prawo spółek)
  • Prawo kanoniczne (sprawy o nieważność małżeństwa)
czytaj więcej...

Każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Wynagrodzenie jest ustalane każdorazowo z Klientem i zależy od koniecznego nakładu pracy, stopnia skomplikowania sprawy, jak również przewidzianego czasu jej trwania. 

czytaj więcej...
Ukończyła równolegle kierunki prawo oraz prawo kanoniczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. W czasie aplikacji adwokackiej doświadczenie zawodowe zdobywała na terenie woj. lubelskiego oraz woj. podkarpackiego. Aktualnie prowadzi indywidualną praktykę zawodową świadcząc kompleksowe usługi adwokackie dla Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju. 
czytaj więcej...